s5 logo

kaminУ наш нестабільний час, з урахуванням систематичних змін тарифів на комунальні послуги, багато хто воліє вдаватися до альтернативних енергоносіїв, щоб хоча б трохи заощадити бюджет сім'ї. Одним з поширених видів альтернативного джерела тепла для багатьох сімей стали каміни, за допомогою яких люди не тільки економлять на газі, але й забезпечують унікальний затишний дизайн своїх осель. Про те, який камін краще вибирати, і на що слід звернути увагу при його установці, ми і поговоримо сьогодні в статті.

Сучасний ринок енергоносіїв представляє своєму споживачеві самі різноманітні каміни, класичні види яких включають в себе тепер не тільки дров'яні, а й електричні каміни. Єдиною умовою в перевазі одного з цих видів є безпека в установці і експлуатації приладу, щодо чого електрокаміни вважаються більш універсальними і демократичними. Тому каміни на дровах встановлюють, як правило, в приватних секторах, а електричні види підходять більше для висотних багатоповерхових будинків з центральною системою опалення.

З урахуванням задоволення всіх протипожежних вимог, споживач може вибрати як вбудовані або пристінні, так і окремо розташовані види камінів. Хоча, вбудовані каміни слід завчасно вносити в проект будови, і ті, що на дровах, монтувати в ході будівельних робіт. Електрокамін же можна легко вмонтувати в спеціально відведену для нього нішу в стіні, яку, в залежності від ширини і виду стіни, можна підготувати практично у всіх готових будовах. Ще одним важливим фактором, на який слід звернути увагу при установці каміна, є несуча здатність підлоги, яку слід, при необхідності, зміцнити, якщо вага і габарити каміна досить великі.

Якщо приміщення, в якому планується установка каміна, невелике, тоді доцільніше встановлювати ті види камінів, які, як по вазі, так і за своїми розмірами є відносно невеликими. Але при цьому, наприклад, печі-каміни, які, у великому асортименті можна подивитися за цим посиланням: http://energy-safe.com.ua/ru/pechki/kaminy-pechi.html, вони можуть служити основним джерелом тепла, тому що відрізняються своєю високою опалювальної здатністю, і можуть охоплювати кілька житлових зон одночасно. Як правило, печі-каміни здатні опалювати площу розмірами до 120 кв.м., тому часто використовуються господарями домівок, як основне джерело тепла, підключене або до водяної системи опалення, або за допомогою подачі теплого повітря конвекційним способом.

Слід пам'ятати, що будь-який камін вимагає до себе особливої і систематичної уваги, а тому перед його експлуатацією кожному необхідно ознайомитися з інструкціями з техніки безпеки.

 

 

Оставить комментарий:

Еще статьи по теме

 • Как мужчине выбрать нижнее белье?

  nizhnee beliyeНа просторах современного рынка нижнего белья представлено множество моделей трусов для всех возрастных категорий. Не проблема найти белье, как женщине, так и мужчине (в минимальном сегменте встречается даже унисекс). При этом остается открытым вопрос: насколько понравившаяся модель качественна, удобна и практична. Далее, я расскажу вам как не ошибиться при выборе трусов и что ожидать от некачественного нижнего белья.

   
 • Мужская рубашка с вышивкой или что подарить мужчине

  rubashka s vishivkoyЕсли вы уже довольно долгое время задаётесь вопросом – что же подарить любимому человеку в день годовщины или в день его рождения, то мы рады будем помочь вам в этом деле. В такую жару мало кому захочется часами блуждать по магазинам, торговым центрам и сувенирным лавкам в поисках достойного подарка, поэтому в этом случае вас прекрасно выручит интернет. Итак, решив вопрос с вашими дальнейшими перемещениями и избавив вас от необходимости совершать длительные, утомительные и не исключено, что безрезультатные прогулки, перейдём ко второму вопросу – что стоит подарить.

  Если вы хорошо знаете вкусы, взгляды и привычки своего молодого человека, то это будет вам на руку и подобрать оригинальную вещицу, которая могла бы его удивить, не потребует особых усилий. Но что делать, если вы абсолютно не знаете, чем можно порадовать свою вторую половинку, и у вас нет никаких идей? В этом случае, необходимо будет поудобнее устроиться за компьютером и хорошенько подумать, что ему может понравиться.

   
 • Как открыть мини-пекарню?

  mini-pekarnyaСегодня огромное количество людей предпочитает покупать свежую выпечку в мини пекарнях. Это наталкивает на вопросы о том, как открыть мини пекарню и выгодно ли открыть мини пекарню? Итак, если Вы твердо решили «хочу открыть мини пекарню», тогда эта статья для Вас.

  Одного желания мало. Придется потрудиться, потратить время и силы для того чтобы в максимально короткие сроки Ваша мини пекарня начала свою работу.

   
 • Як знайти роботу за кордоном або відкриті та прозорі кордони

  робота за кордоном

  Практично весь цивілізований світ знімає різноманітні обмеження в процесі перетину кордону, це покликано збільшити туристичний потік, притік інвестицій та налагодити економічні зв’язки між державами. Користуючись новими можливостями громадяни різних країн зокрема нашої держави зважуються на подорож в різні країни, найчастіше вони бажають відпочити та відвідати мальовничі куточки світу. Окрім цього метою поїздки може стати бажання продовжувати навчання за кордоном чи розпочати там власну прибуткову справу. Загалом поїдки ціллю котрих являються бізнес інтереси стають все частішими. Але як би там не було в реаліях нашої держави громадяни відправляються за кордон задля пошуку високооплачуваної роботи та стабільно високого прибутку. Тут вони можуть реалізувати свій потенціал на повну та отримувати за це гідну зарплатню.

   
 • Для чего полезны витамины Омега-3 6 9

  витамины omega 3 6 9Чтоб быть сильным, здоровым, энергичным и жизнерадостным, необходимо потреблять Омега-3, -6, и -9.

   
 • Подсветка для картин от компании Queensland

  podsvetks dlya kartinЕще недавно подсветка для картин для большинства из нас считалась экзотикой. Подобную светотехническую инсталляцию можно было встретить только в больших картинных галереях. Сегодня же, изменения на лицо...

  Встретить подобную подсветку можно не только в общественных местах культуры, но и в интерьерах жилых офисов, коммерческих предприятий, а также в квартирах и в жилых домах. Зачем нужна подсветка?

   
Яндекс.Метрика