s5 logo

kaminУ наш нестабільний час, з урахуванням систематичних змін тарифів на комунальні послуги, багато хто воліє вдаватися до альтернативних енергоносіїв, щоб хоча б трохи заощадити бюджет сім'ї. Одним з поширених видів альтернативного джерела тепла для багатьох сімей стали каміни, за допомогою яких люди не тільки економлять на газі, але й забезпечують унікальний затишний дизайн своїх осель. Про те, який камін краще вибирати, і на що слід звернути увагу при його установці, ми і поговоримо сьогодні в статті.

Сучасний ринок енергоносіїв представляє своєму споживачеві самі різноманітні каміни, класичні види яких включають в себе тепер не тільки дров'яні, а й електричні каміни. Єдиною умовою в перевазі одного з цих видів є безпека в установці і експлуатації приладу, щодо чого електрокаміни вважаються більш універсальними і демократичними. Тому каміни на дровах встановлюють, як правило, в приватних секторах, а електричні види підходять більше для висотних багатоповерхових будинків з центральною системою опалення.

З урахуванням задоволення всіх протипожежних вимог, споживач може вибрати як вбудовані або пристінні, так і окремо розташовані види камінів. Хоча, вбудовані каміни слід завчасно вносити в проект будови, і ті, що на дровах, монтувати в ході будівельних робіт. Електрокамін же можна легко вмонтувати в спеціально відведену для нього нішу в стіні, яку, в залежності від ширини і виду стіни, можна підготувати практично у всіх готових будовах. Ще одним важливим фактором, на який слід звернути увагу при установці каміна, є несуча здатність підлоги, яку слід, при необхідності, зміцнити, якщо вага і габарити каміна досить великі.

Якщо приміщення, в якому планується установка каміна, невелике, тоді доцільніше встановлювати ті види камінів, які, як по вазі, так і за своїми розмірами є відносно невеликими. Але при цьому, наприклад, печі-каміни, які, у великому асортименті можна подивитися за цим посиланням: http://energy-safe.com.ua/ru/pechki/kaminy-pechi.html, вони можуть служити основним джерелом тепла, тому що відрізняються своєю високою опалювальної здатністю, і можуть охоплювати кілька житлових зон одночасно. Як правило, печі-каміни здатні опалювати площу розмірами до 120 кв.м., тому часто використовуються господарями домівок, як основне джерело тепла, підключене або до водяної системи опалення, або за допомогою подачі теплого повітря конвекційним способом.

Слід пам'ятати, що будь-який камін вимагає до себе особливої і систематичної уваги, а тому перед його експлуатацією кожному необхідно ознайомитися з інструкціями з техніки безпеки.

 

 

Оставить комментарий:

Еще статьи по теме

 • Как выбирать правильно напольные покрытия

  napolnie pokritiyaВ жизни любого владельца квартиры или дома обязательно возникнет вопрос ремонта. И вот вы уже закончили перепланировку, покрасили стены, поклеили обои и выровняли полы. Осталась совсем немного — выбрать напольное покрытие, и ремонт будет окончен. Однако это не так просто, как кажется. Необходимо выбрать качественный материал, подобрать цвет и фактуру.

   

   

   
 • Купить обувь в интернет магазине: почему это легко и просто

  Купить обувь в интернет магазине Купить обувь в интернет магазине стало легко и просто. Более того - дешевле и без затраты времени. А о том, почему это делать на одном из онлайн бутиков легче, мы расскажем в нашей статье.

   
 • Что такое встраиваемые в пол радиаторы отопления

  внутрипольные водяные конвекторыСреди современных методов отопления жилых и рабочих пространств, внутрипольные системы занимают особое место, ведь они способны обеспечить коэффициент полезного действия теплоносителя на уровне 90%. Каких-то десять лет назад было трудно представить, что на смену громоздким радиаторам придут элегантные конвекторы, устанавливаемые на одном уровне с напольным покрытием.

   
 • Что предлагает интернет магазин оптики KievLinza

  Интернет магазин оптики KievLinzaИнтернет магазин оптики KievLinza сегодня является одним из востребованных сайтов в Украине, на котором можно приобрести любой вид оптики по доступным ценам. Ассортимент магазина славится широким выбором средств для коррекции зрения, солнцезащитных изделий и других аксессуаров оптики. Поэтому каждый посетитель сайта отыщет интересующий его товар.

   
 • Что было бы, если бы спортивной фармакологии не было?

  курс Туриновера

  Под спортивной фармакологией прежде всего понимают препараты, которые позволяют существенно расширить способность организма приспосабливаться к огромным нагрузкам профессионального спорта. Рациональное применение подобных средств способствует достижению высоких показателей. Спортивная фармакология изучает влияние тех веществ, которые способствуют повышению физической выносливости, психической устойчивость и быстрому восстановлению сил и ресурсов организма человека.

   
 • Что такое специализированный магазин

  voeniy magazinПрогресс привел к небывалому ассортименту выпускаемых товаров и продукции. Использование передовых технологий дает возможность выпускать огромное количество востребованных товаров для различных категорий и слоев населения. Все необходимое можно приобрести в специализированных магазинах, ориентированных на продажу продукции определенного типа и категории. Военная форма  относится к совершенно отдельному типу одежды и стать ее обладателем в обычном магазине практически невозможно, потому стоит задуматься о посещении военторга.

   
Яндекс.Метрика