s5 logo

kaminУ наш нестабільний час, з урахуванням систематичних змін тарифів на комунальні послуги, багато хто воліє вдаватися до альтернативних енергоносіїв, щоб хоча б трохи заощадити бюджет сім'ї. Одним з поширених видів альтернативного джерела тепла для багатьох сімей стали каміни, за допомогою яких люди не тільки економлять на газі, але й забезпечують унікальний затишний дизайн своїх осель. Про те, який камін краще вибирати, і на що слід звернути увагу при його установці, ми і поговоримо сьогодні в статті.

Сучасний ринок енергоносіїв представляє своєму споживачеві самі різноманітні каміни, класичні види яких включають в себе тепер не тільки дров'яні, а й електричні каміни. Єдиною умовою в перевазі одного з цих видів є безпека в установці і експлуатації приладу, щодо чого електрокаміни вважаються більш універсальними і демократичними. Тому каміни на дровах встановлюють, як правило, в приватних секторах, а електричні види підходять більше для висотних багатоповерхових будинків з центральною системою опалення.

З урахуванням задоволення всіх протипожежних вимог, споживач може вибрати як вбудовані або пристінні, так і окремо розташовані види камінів. Хоча, вбудовані каміни слід завчасно вносити в проект будови, і ті, що на дровах, монтувати в ході будівельних робіт. Електрокамін же можна легко вмонтувати в спеціально відведену для нього нішу в стіні, яку, в залежності від ширини і виду стіни, можна підготувати практично у всіх готових будовах. Ще одним важливим фактором, на який слід звернути увагу при установці каміна, є несуча здатність підлоги, яку слід, при необхідності, зміцнити, якщо вага і габарити каміна досить великі.

Якщо приміщення, в якому планується установка каміна, невелике, тоді доцільніше встановлювати ті види камінів, які, як по вазі, так і за своїми розмірами є відносно невеликими. Але при цьому, наприклад, печі-каміни, які, у великому асортименті можна подивитися за цим посиланням: http://energy-safe.com.ua/ru/pechki/kaminy-pechi.html, вони можуть служити основним джерелом тепла, тому що відрізняються своєю високою опалювальної здатністю, і можуть охоплювати кілька житлових зон одночасно. Як правило, печі-каміни здатні опалювати площу розмірами до 120 кв.м., тому часто використовуються господарями домівок, як основне джерело тепла, підключене або до водяної системи опалення, або за допомогою подачі теплого повітря конвекційним способом.

Слід пам'ятати, що будь-який камін вимагає до себе особливої і систематичної уваги, а тому перед його експлуатацією кожному необхідно ознайомитися з інструкціями з техніки безпеки.

 

 

Оставить комментарий:

Еще статьи по теме

 • Какие есть виды пластика для 3D ручек

  3D rushkiКак вы знаете, для рисования 3D ручкой, необходимо ее заправить специальным материалом – пластиком. В общем понимании, пластик представляет собой однородный материал, использующийся во многих сфера для изготовления товаров, комплектующих, прочего. Все довольно просто, не так ли? Купить пластик для 3D ручки не составит никакого труда, если знать, какой подойдет для той или иной цели. Да, вы все правильно поняли. Для 3D ручек существует 2 разновидности материала, которые отличаются друг от друга химическими свойствами и особенностями. Рассмотрим отдельно каждый вид.

   
 • Отопление дома: какой вариант выбрать

  Отопление дома должно стать одним из первых вопросов еще задолго до его строительства. Если вы думаете начать строительство дома для постоянного проживания, вам нужно выбрать наиболее подходящий вариант системы отопления. При выборе большую роль играет распространенность данного вида топлива в вашем регионе, цена топлива, экологичность, безопасность.

  отопление дома - какую систему отопления выбрать

   
 • Какой ювелирный завод один из старейших в Украине?

  ювелирный завод РТМКак поется в популярной песне, полюбившейся когда-то миллионам жителей нашей страны: «Ежедневно меняется мода». Да-да, именно ежедневно появляются новые пристрастия и ценности, скачет курс мировых валют и стоимость самых, казалось бы, незыблемых вещей. Многое из того, что еще совсем недавно являлось пределом мечтаний, сегодня очутилось на «свалке времени». Шагающий семимильными шагами научно-технический прогресс стирает из воспоминаний людей огромное количество предметов и вещей, об обладании которыми мечтали целые поколения. Мечты о чем-то стабильном, вечном и неизменном, зачастую приводят в отчаяние людей современности. И именно тут-то и приходит на помощь одно из самых популярных во все времена слово – золото.

   
 • Як заощадити на опаленні

  kaminУ наш нестабільний час, з урахуванням систематичних змін тарифів на комунальні послуги, багато хто воліє вдаватися до альтернативних енергоносіїв, щоб хоча б трохи заощадити бюджет сім'ї. Одним з поширених видів альтернативного джерела тепла для багатьох сімей стали каміни, за допомогою яких люди не тільки економлять на газі, але й забезпечують унікальний затишний дизайн своїх осель. Про те, який камін краще вибирати, і на що слід звернути увагу при його установці, ми і поговоримо сьогодні в статті.

   
 • Как выбрать футболку для печати

  футболка пташкаЕсли вы уже сбились с ног в поисках наилучшей футболки, которая будет отличаться от всех других или содержать какую-то конкретную надпись, изображение, рисунок, портрет и так далее, то прекрасным вариантом для вас станет воспользоваться услугой печать на футболках.

  Теперь вам ненужно бегать по магазинам в поисках хорошей футболки, которая была бы и красивой, и качественной и натуральной. Вы можете создать футболку своей мечты сами.

   
 • Как и где купить детские кроватки и игрушки в Украине

  detskaya-komnataВыбирая детскую кроватку для своего ребенка необходимо обращать внимание не только на внешний вид изделия, но и на качество конструкции и материалов из которого она изготовлена. Ведь большую часть времени малыш будет проводить именно в ней, поэтому кроватка должна обеспечивать максимальный комфорт и соответствовать всем потребностям ребенка. Лучшим материалом для изготовления детской кроватки является натуральное дерево.

   
Яндекс.Метрика